2012 m. kovo 29 d., ketvirtadienis

Jautienos muštinkai su alumi ir duona


   Tai mano mano tėvelio receptas. Nors mūsų šeimoje virtuvėje pastoviai sukinėdavosi mama, na tiksliau ji ne tik sukinėdavosi- ji puikiai gamino, bet tėtis turėjo kelis savo firminius patiekalus. Tuomet mama būdavo prie maisto ruošimo neprileidžiama, bet tai būdavo tikrai nedažnai :-)))
   Šis patiekalas nors ir skamba vyriškai, nėra toks jau vyriškas. Puikiai tinkantis net vaikams, ypač jei pateiksite su bulvių koše ir ant muštinuko nedėsite duonos gabaliuko. Vaikai tokių mandrybių nesupranta... jiems reikia paprastai. Duoną, morkas užsidėkite sau ir jie liks patenkinti.

Jums reikės
jautienos nugarinės,
morkos,
svogūno,
2 riekelių juodos duonos,
pipirų mišinio, kmynų, druskos,
alaus.

   Mėsą išilgai raumenų supjaustykite apie 1cm. gabaliukais ir ją išmuškite. Kiekvieną muštinuką apiberkite pipirais ir kmynais. Svogūnus ir morkas apkepę keptuvėje sudėkite į troškintuvą. Trumpai apkepkite keptuvėje muštinukus.Sudėkite į troškintuvą, užpilkite alumi, įberkite truputį druskos, ant viršaus uždėkite duonos riekes ir troškinkite kol mėsa taps minkšta. Prieš pateikiant nuimkite duonos riekes, nupjaukite nuo jų plutelę ir supjaustę apie 2 cm. juostelėmis uždėkite ant kiekvieno kepsnio.
    Pateikite su virtomis bulvėmis ar bulvių koše. Garnyrui puikiai tiks įvairios salotos: marinuotos daržovės, rauginti kopūstai žiemą ir įvairūs "žalėsiai" vasarą.

Sudėtingumas: paprasta

1 komentaras:

  1. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

    FadoExpress là một trong những top công ty chuyển phát nhanh quốc tế hàng đầu chuyên vận chuyển, chuyển phát nhanh siêu tốc đi khắp thế giới, nổi bật là dịch vụ gửi hàng đi nhậtgửi hàng đi pháp và dịch vụ chuyển phát nhanh đi hàn quốc uy tín, giá rẻ

    AtsakytiPanaikinti